Про нас / 80% покриття коштів на вивчення іноземних мов

До 80% покриття коштів на вивчення іноземних мов – як отримати гранти, відгуки, до кого спрямовано?

Знання іноземних мов-це не тільки цінний навик, але все частіше стає необхідністю. Однак не всі мають можливість вивчати іноземну мову в освітніх установах, а курси для навчання іноземних можуть бути Вам не по кишені. З покриттям коштів будь-який бажаючий може отримати до 80% фінансування на обраний курс іноземної мови.

Завдяки здатності вільно спілкуватись іноземною мовою ми отримуємо ряд переваг, до яких відносяться підвищення кваліфікації або розкуте спілкування з людьми з інших країн. Тому варто скористатися співфінансуванням на мовний курс, завдяки якому будь-хто має можливість вивчити іноземну мову.

Часткове покриття вартості курсів іноземних мов для чоловіків і жінок.

Ініціатива фінансування курсів іноземних мов у рамках проекту ,,Навчання Без Бар'єрів" була створена з думкою про тих, хто хотів би підвищити свої компетенції і заінвестувати у власний розвиток. Завдяки частковому покритті вартості курсів, кожен може пройти комплексний курс вивчення іноземної мови на певному рівні, вартість якого є у 80% компенсована з приватних джерел Українського інституту знань.

Вивчення іноземних мов - які мови включають гранти?

Фінансування включає в себе курс однієї з шести іноземних мов базового рівня-англійська, німецька, іспанська, італійська, французька та польська .Знижкою , охоплені також курси англійської та німецької мов на просунутому рівні. Основний діапазон включає в себе рівні від A1 до B1, а просунутий B1-B2.

Люди, які хотіли б скористатися співфінансуванням можуть отримати до 80% покриття вартості на обраний мовний курс. Проект ,,Навчання Без Бар’єрів", що реалізується в окремих областях , дає можливість розширення мовних компетенцій, отже, перспективи на професійний і особистісний ріст.

Грант на мовні курси – як це працює?

Фінансування здійснюється в багатьох областях і спрямоване для жінок і чоловіків в різному віці. Кількість курсів, призначених окремим віковим групам, залежить від кількості використаних досі грантів і місць на навчання. В разі зацікавленості одним з пропонованих мовних курсів, потрібно заповнити форму, в якій необхідно вказати своє ім'я та прізвище, контактний телефон та адресу електронної пошти.

Передані особисті дані будуть використані тільки для перевірки і підтвердження, чи конкретна особа може скористатися з часткового покриття вартості курсів. Згідно із загальним регламентом Про захист персональних даних (GDPR), отримані дані захищені і не доступні ззовні.

Дотації для вивчення іноземних мов – як їх отримати?

Після заповнення і відправки форми , чекайте дзвінка від консультанта, який перевірить, чи даний кандидат має право взяти участь у курсі. Дзвінка з цього питання слід очікувати протягом 5 робочих днів з моменту відправки контактної форми – іноді, враховуючи велику кількість зацікавлених сторін, цей час може трохи збільшитися.

Хто співфінансує курси іноземних мов?

Гранти на мовні курси, співфінансовано з коштів приватних Українського інституту знань, штаб-квартира якого знаходиться на вулиці Проспект В'ячеслава Чорновола, 16ж, місто Львів . Проект ,,Навчання Без Бар’єрів" створений для тих, у кого досі не було можливості вивчити іноземні мови, а хотіли б розширити свій кругозір.

Гранти на курси іноземних мов – відгуки

Завдяки грантам на курси іноземних мов, багато людей отримали можливість оволодіти новою іноземною мовою і, таким чином, розширити свої компетенції. Серед учасників мовних курсів переважають позитивні відгуки про ефективність навчання. Багато людей вважає, що якби не співфінансування на курси іноземних мов , ніколи не доклали б зусилль у вивчення іноземної мови.

Проект „Навчання без Бар’єрів”

Місією проекту „Навчання без Бар’єрів” - є надання можливості вивчення іноземних мов кожному, а особливо людям з малих міст та селищ, які мають ускладнений логістичний доступ до стаціонарних курсів. Курси іноземних мов призначені також для людей, менш заможним, які не мають коштів на дороге навчання. Програма була створена для того, щоб кожен мав можливість вивчення мов і розширення своїх компетенцій.

Співфінансування 2018 – результати дій

На Україні вже кілька тисяч осіб скористалися фінансуванням на вивчення іноземних мов. Проект користується великою популярністю і збирає сотні позитивних відгуків.

Коментар

Додай свій коментар

Ваша адреса e-mail не буде оприлюднена